Nasze realizacje

Zmyślą o państwa projektach chcemy się pochwalić naszymi realizacjami konstrukcji szklanych. Zachęcamy do kontaktu z nami.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Dobre Szkło od zawsze stawiał na najnowsze technologie. Specjalnie dla państwa jesteśmy w stanie opracować projekty i realizacje, które zakładają grawer w szkle oraz lustrach. Potrafimy dostarczać szkło w niestandardowych wymiarach oraz sam proces montażu nie jest dla nas żadnym wyzwaniem, gdyż wraz z rozwojem firmy stawiamy na nowoczesne narzędzia w tym lasery, wiertnice do kafelek, oraz inne specjalistyczne narzędzia tak, aby sprostać potrzebom technologicznym każdego projektu, który państwo mają w założeniu.

DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Naszą pracę cechuje dbałość o każdy detal. Przy pracy w szkle nie ma możliwości popełnienia błędu. Dlatego zawsze staramy się jak najlepiej przygotować do realizacji oraz wykonać ją z największą dokładnością. Projekty oraz pomiary są dokonywane z największą starannością. W pracy wspomagamy się nowoczesnymi narzędziami przy pomiarze oraz na etapie prac projektowych używamy nowoczesnego oprogramowania do tworzenia rysunków technicznych i modeli, które następnie realizujemy na miejscu montażu.

DOŚWIADCZENIE I FACHOWOŚĆ

Powierzając nam realizację twojego projektu możesz być pewien że jest on w rękach specjalistów. Montaż staramy się prowadzić w sposób, aby nie został po nas żaden ślad, dokładnie sprzątając miejsce montażu oraz rozstawionych narzędzi. Jako fachowcy w swojej dziedzinie posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, które są potrzebne do montażu i przenoszenia szkła. Zawsze przyjeżdżamy przygotowani starając się zrealizować montaż tak szybko jak to możliwe .

Sciany działowe

Ściany działowe do zastosowań biurowych lub domowych. Drzwi z systemami jezdnymi lub na zawiasach. 

Balustrady

Balustrady do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Możliwość montażu w różnych kształtach i konfiguracjach.

Schody

Poręcze oraz stopnie szklane. Projekty wykonywane dla konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych.

Łazienki

Kabiny prysznicowe lustra oraz ścianki z podklejeniem graficznym.  

Kuchnie

Ścianki kuchenne, oferujemy różnej opcje kolorystyczne szkła oraz dopasowanie otworów pod gniazdka.

Zaufali nam między innymi: